Loader
NAVİGASYON KULLANIRKEN HER ZAMAN İNTERNET GEREKLİ Mİ?

NAVİGASYON KULLANIRKEN HER ZAMAN İNTERNET GEREKLİ Mİ?

  • 20-06-2019

Araçlarında Corvin Android sistem kullanıcılarının en sık sorduğu sorulardan biri navigasyon için her zaman internet kullanmam gerekiyor mu ve navigasyon kullanmak internet kotamı bitirir mi?

Hayır. Navigasyon kullanırken her zaman internete ihtiyacınız yok.

Sistem içerisinde mevcut olan navigasyon modülü ve entegre GPS anteni sayesinde sistem içerisine yüklenen ve internetsiz çalışabilen bir navigasyon yazılımı mevcuttur.

Bu yazılımın Yandex, HereWeGo, Waze gibi online diğer yazılımlardan tek farkı anlık olarak trafik bilgisini göstermemesidir. Onun dışında tüm bankalar, eczaneler, hastaneler ve önemli POI noktaları mevcut yazılım içerisinde mevcuttur ve sizi istediğiniz rotaya ister en kısa ister en hızlı rotadan götürür.

Ayrıca isterseniz paralı yolları kullanma seçeceği ile sistem sizi ücretli yollardan sakınarak istediğiniz rotaya da götürür. Ancak trafiğin yoğun olduğu saatlerde online bir uygulama kullanarak hangi rotadan gideceğinizi önceden belirlemek daha uygun olur.

Uygun internet ortamınızın olduğu durumlarda internetli olarak kullandığınız haritaları da internetsiz olarak kullanmak için haritaların dosyalarını cihazınızın hafızasına indirip gerekli durumlarda internetsiz olarak kullanabilirsiniz.